Detoxikační kůra pro děti, nemocné, oslabené starší lidi.

Detoxikační kůra pro děti a pro lidi, kteří jsou více nemocní, oslabení, pro lidi staršího věku.

V podstatě jde o detoxikační kůru, kterou bez potíží a obav z detoxikačních projevů zvládnou i malé děti, starší lidé a nemocní lidé.

Tato detoxikační kůra bude pro některé z Vás přípravou k detoxikační kůře Colo Vada Plus. Je to především pro ty z Vás co se obávají detoxikačních projevů během Colo Vady Plus.

Prvních 14 dnů budete užívat produkty Combination two, Combination seven.

Skupina léčivých bylin 7 Combination Seven  Účinná směs na parazity.Má protizánětlivé a antibakteriální účinky. Normalizuje funkce trávící soustavy.Podporuje peristaltiku střev a posun potravy ze žaludku.Používá se při chronických zácpách (jako mírné projímadlo) Má antibakteriální, protiplísňové a antiparazitární vlastnosti. Užívají se dvě tablety ráno a dvě tablety večer, půl hodiny před jídlem.

Skupina léčivých rostlin č. 2 Combination Two Je to prostředek na očištění organismu. Vyznačuje se protizánětlivými tonizujícími, spasmologickými účinky. Neutralizuje toxiny, chrání játra před škodlivým působením léčiv a chemických znečištění. Má jemné průjmové působení. Odstraňuje těžké kovy a radioaktivní izotopy. Snižuje hladinu cukru a cholesterolu v krvi. Používá se při:  dyspepsii, onemocněních horních cest dýchacích, nervových poruchách, svalových křečích a intoxikaci.  Užívají se dvě tablety ráno a dvě tablety večer, půl hodiny před jídlem.                              

Po 14 dnech ukončete užívání těchto dvou produktů a začněte užívat Lax –Max

Lax-Max

Výrazně povzbuzuje trávení - pomáhá při poruchách a zažívacích obtížích.

K doplnění aminokyselin a vitaminů.

Má silný detoxikační a očistný účinek - čistí tělo od toxických zplodin.

Postupnému čištění trávící soustavy.

Zlepšuje příjem živin.

Ovlivňuje dyspepsii (nadýmání, tlak v žaludku).

Lax-Max je komplexní produkt, napomáhající normalizaci fungování gastrointestinálního traktu (očištění organizmu od toxinů, parazitů), obsahuje rostlinné detoxikátory a chlorofyl.

Speciálně vybrané byliny zlepšují peristaltiku střev, přispívají k očištění sliznice trávicího traktu a vyloučení toxinů a těžkých kovů. Tento komplex léčivých bylin má hojivé, protizánětlivé a projímavé vlastnosti. To je vynikající prostředek pro boj se zácpou, průjmem, kolikou a dalšími chronickými chorobami.

Užívání produktu Lax-Max: 1den:Jedna kapsle ráno a večer půl hodiny před snídaní/večeří. 2den:Dvě kapsle ráno a večer půl hodiny před snídaní/večeří

Další dny už dávkování nenavyšujte a pokračujte takto do využití celého balení  stejně jako čtvrtý den.(lidé do 100kg budou 2 kapsle ráno a večer a lidé nad 100kg budou užívat 3 kapsle)

Dávkování u dětí přizpůsobíme jejich věku a také po poradě s našimi lékaři

Během kůry se dále doporučuje produkt Papája 

Doporučuje se vycucat 1-2 tablety po každém jídle.

100% přírodní produkt ze šťavnaté dužniny papáje

Papája, účinky:

Papája pomáhá podle vědců v boji proti rakovině;

Papája je používána při trávících potížích, zánětech a vředech v oblasti žaludku a dvanáctníku a také při nedostatečné činnosti slinivky;

Antibakteriální

Antipyretika

Při redukci hmotnosti.

Podporuje trávení, příznivě působí při nadýmání.

Úprava menstruačního cyklu.

Papája obsahuje více trávicích enzymů než jakékoliv jiné ovoce. Toto ovoce může podpořit zažívání a také využívání tuků z jídel.

Během celé detoxikační kůry doporučujeme pít Coral Mine .

Určitě během detoxikační kůry nezapomeňte na silný antioxidant, který Vám dodá hodně energie a to produkt : Microhydrin.  a nebo produkt H-500. 

Po této detoxikační kůře doporučujeme tyto produkty:

Zažívací formule -Digestion formula                                             

 Zažívací formule obsahuje zažívací enzymy, které celkově podporují trávení, pomáhají odstraňovat nadýmaní a zabezpečují pravidelnou stolici. Dále produkt obsahuje probiotické kultury pro lepší trávení a vstřebávání ve střevech.

Dávkování:užívejte po 1 - 2 tabletách 30 minut před jídlem.

Coral Lecitin je vysoce kvalitní produkt, který vyrábí pod vlastní značkou společnost Coral Club.Je jedním z nejvšestrannějších doplňků stravy, nezbytných pro podporu zdraví.

Lecitin představuje základ všech buněčných membrán lidského organizmu. Je pro organizmus nezbytný jako stavební materiál pro rekonstrukci a „opravy“ poškozených buněk.

Dávkování: užívejte Lecitin tři krát denně po jídle

Dávkování se může u některých produktů měnit, podle potíží klienta. Podrobnější informace naleznete v našem E-shopu u jednotlivých produktů.

 Pokud máte jakékoliv potíže, kontaktujte nás. Napište nám, a my Vám pomůžeme ve spolupráci s lékaři sestavit individuální komplexní detoxikační program (protizánětlivý, posilující, protistresový, očisťující)

 

Na webu jsou použity materiály z oficiálních stránek www.coral-club.com