Diskusní téma: Jak jste byli u nás spokojeni?

Datum 27.08.2011

Vložil M.

Titulek Díky

Ahoj Mirko,
tak jsem se dívala do Tvých stránek a přečetla si taky příběh člověka, kterého léčila medicína. Přečetla jsem ho celý, i když byl velmi dlouhý, ale zato podrobně vylíčil zdravotní trable a hlavně jaké mu způsobovaly problémy i v pracovní činnosti. Jak tvrdě člověk přichází na to, že zdraví je to nejcennější, co člověk má, že bez něho nemůže pracovat, nemůže žít život tak, jak by chtěl.

Prožila jsem trochu jiný příběh, který byl velmi podobný, při práci, výchově dětí, péči o domácnost a vlastně při prožívání nejkrásnějších mladých let jsem neměla sílu život žít. Jen jsem se plácala od jedněch antibiotik ke druhým. Napletla jsem hodně svetrů v ordinacích lékařů, přišla o mandle, dělohu i vaječníky, prožila i komplikace při operacích. Vždy jsem si říkala, tak tohleto již nemohu vydržet a vydržela.
Jak jsou ty příběhy lidí podobné, jak nakonec člověk dojde k tomu, že lékaři ho neléčí, ale jen udržují při životě. Když jsem s nimi probírala tolikaletou léčbu, která mne nemocí nezbavila, ale naopak načaly přibývat, tak nevěděli co mi říct. Jenom mi říkali, že léky brát musím, protože tělo je jimi seřízené a kdybych je nabrala, nastal by krach.

Dneska již nebrečím, naučila jsem se jinak myslet a hlavně věřím, že kroky, které jsi mne naučila, povedou ke zlepšení života. Jsem velmi ráda, že jsi zde v Mýtě zakotvila a že konsultace u Tebe mají opravdu smysl ! Přeji Ti pěkné dny a hlavně dostatek energie - M

Zpět na diskuzi