Diskusní téma: Jak jste byli u nás spokojeni?

Datum 10.11.2010

Vložil Marie

Titulek Zažijte nevšední zážitek

Chtěla bych vám všem doporučit vyšetření na přístroji DIACOM a potom absolvovat vše, co paní Mirka doporučí. Mojí osmdesátileté matce zjistila v močových cestách, ledvinách, srdci a krvi bakterii, kterou již rok léčíme antibiotiky a bez výsledku. Nyní chodí na čištění přes tento přístroj a zlepšila se inkontinence, matka již svou potřebu stihne vykonat na WC. Po sérii suchých uhličitých koupelí se celkově zlepšila v myšlení, pohotovosti a hlavně taky chůzi. Má smíšenou demenci parkinson-alzheimer. Jsem proto ráda za takovéto zlepšení. Samozřejmě bere i doporučené přírodní produkty.
Já sama jsem po úraze měla již asi rok problém s pravým ramenem, kloubem, kolenem a kotníkem a cvičením SM systémem - s takovou specielní gumou - si začínám libovat, protože ty bolesti se mění, nejsou tak pichlavé, hlavně v noci. Cvičením ráno i večer dle doporučení paní Mirky. Beru doporučené produkty. Lymfatický systém mi pěkně rozproudily lymfatické masáže a nyní začínám se suchými uhličitými koupelemi. Bez pravidelného denního cvičení to nejde, ale ten zážitek, že každý den mi je lépe a to asi za dva měsíce cvičení, ten stojí zato. Pokud máte někdo podobné problémy, nebo i jiné a nevíte jak se jich zbavit, využijte služeb paní Mirky - zažijete tam i nevšední přístup k člověku.

Zpět na diskuzi